WordReference tam bu tümceyi çeviremiyor ancak her bir kelimeye tıklayarak anlamını görebilirsiniz.

peep toe


Aradığınız tam cümleyi bulamadık.
"peep" için olan girdi aşağıda gösterilmektedir.

Ayrıca bakınız: toe

WordReference English-Turkish Dictionary © 2020:

Temel Çeviriler
İngilizceTürkçe
peep nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (bird sound: tweet)(kuş) ötme sesi, cik i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 Neil was awoken by the bird's peeps from the tree outside his window.
peep nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (quick, secretive look)kaçamak bakış i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
  gizlice bakış i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 Henry's peep through the door showed him that the children were sleeping.
peep,
peek
viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived."
(look timidly, secretly)çekingence bakmak geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
  kaçamak bakmak geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 He peeped round the corner to see if they had driven off.
peep into [sth] vi + prep (look inside quickly)göz atmak f.fiil: Varlıkların ve kavramların (isimlerin) yapmış oldukları hareketleri, içinde bulundukları durumları, etkilendikleri işleri ifade eder.
  bakmak f.fiil: Varlıkların ve kavramların (isimlerin) yapmış oldukları hareketleri, içinde bulundukları durumları, etkilendikleri işleri ifade eder.
 I peeped into the room to see if the children were asleep. Margaret peeped inside the envelope.
  Önemli bir şeyler mi eksik? Hata bildirin ya da geliştirme önerin.
Ek Çeviriler
İngilizceTürkçe
a peep nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. informal (word, utterance)söz i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
  laf i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
Not: Commonly used with negatives.
 I don't want to hear a peep out of you for the rest of the afternoon!
peep viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (appear)görünmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
  belirmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
  gözükmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 The sun peeped over the mountains.
peep viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (make a high pitched sound)ciyaklamak geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
  (kuş)cik cik ötmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 The bird was peeping in the tree outside.
peep viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (look through an opening)dikizlemek geçişli f.geçişli fiil: Fiillin belirttiği hareket ya da olay nesne üzerinde gerçekleşiyorsa yani bir nesneyi etkiliyorsa bu geçişli fiildir (örnek: "çocuk yemeğini yedi").
  Önemli bir şeyler mi eksik? Hata bildirin ya da geliştirme önerin.

WordReference English-Turkish Dictionary © 2020:

Bileşik Şekiller:
İngilizceTürkçe
peekaboo,
UK: peepo,
peep-bo,
peepbo
nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc.
(hiding game for baby) (bebek oyunu)ce-ee i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
  Önemli bir şeyler mi eksik? Hata bildirin ya da geliştirme önerin.

peep toe' sözcüğü/sözcükleri ile ilgili forum tartışmaları:

Google Çeviri'nin tercümesine göz atabilirsiniz şu söz için: 'peep toe'.

Diğer dillerde: İspanyolca | Fransızca | İtalyanca | Portekizce | Romence | Almanca | Hollandaca | İsveççe | Rusça | Polonyaca (Lehçe) | Çekçe | Yunanca | Çince | Japonca | Korece | Arapça

Reklamlar
Reklamlar

Uygunsuz bir reklamı rapor et.