howling

UK:*UK and possibly other pronunciationsUK and possibly other pronunciations/ˈhaʊlɪŋ/US:USA pronunciation: IPA and respellingUSA pronuncation: IPA/ˈhaʊlɪŋ/ ,USA pronunciation: respelling(houling)

Bu sayfada: howling, howl
'howling' 'howl' için alternatif bir terimdir. Aşağıdaki satırlardan birinde veya birkaçında bulabilirsiniz.'howling' is an alternate term for 'howl'. It is in one or more of the lines below.

WordReference English-Turkish Dictionary © 2020:

Temel Çeviriler
İngilizceTürkçe
howling nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (crying sound of a dog, etc.)uluma i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
howling adjadjective: Describes a noun or pronoun--for example, "a tall girl," "an interesting book," "a big house." figurative, informal (success, etc.: total) (başarı)büyük s.sıfat: Varlıkların ve kavramların (isimlerin) niteliklerini, sayılarını, ölçülerini belirtir.
  muazzam s.sıfat: Varlıkların ve kavramların (isimlerin) niteliklerini, sayılarını, ölçülerini belirtir.
  Önemli bir şeyler mi eksik? Hata bildirin ya da geliştirme önerin.

WordReference English-Turkish Dictionary © 2020:

Temel Çeviriler
İngilizceTürkçe
howl viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (dog, wolf: cry) (köpek, kurt)ulumak geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 At night, Seth could always hear his dog howling at the moon.
howl viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (person: cry out)bağırmak, feryat etmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 Lily howled like it was the end of the world when she stubbed her toe.
howl nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (cry of a dog or wolf)(köpek, kurt) uluma i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 The wolf's howl was heard for miles around.
howling nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. (cry of pain, etc.)çığlık i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
  feryat i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 Peter heard Gary's howling from the other side of the house.
 
Ek Çeviriler
İngilizceTürkçe
howling nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. figurative (sound of wind)(rüzgâr) uğultu i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 At the top of the mountain the howling of the wind was very loud.
howl nnoun: Refers to person, place, thing, quality, etc. slang, figurative ([sth] or [sb] hilarious) (gündelik dil)gülünç/komik durum i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
  komik/gülünç kimse i.isim: Canlı cansız bütün varlıkları ve kavramları ifade eder.
 That joke's a howl, you have to tell it to Jenna.
howl viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." figurative ([sb]: complain)şikâyet etmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 Every time he doesn't get what he wants, Jimmy goes off to howl to his mom.
howl viintransitive verb: Verb not taking a direct object--for example, "She jokes." "He has arrived." (laugh)kahkahalarla gülmek geçişsiz f.geçişsiz fiil: Fiil bir nesne olmadan gerçekleşiyor ve sadece öznenin üstünde kalıyorsa bu geçişsiz fiildir (örnek: "çocuk konuşuyor").
 The new comedian made the audience howl.
  Önemli bir şeyler mi eksik? Hata bildirin ya da geliştirme önerin.

howling' sözcüğü/sözcükleri ile ilgili forum tartışmaları:

Google Çeviri'nin tercümesine göz atabilirsiniz şu söz için: 'howling'.

Diğer dillerde: İspanyolca | Fransızca | İtalyanca | Portekizce | Romence | Almanca | Hollandaca | İsveççe | Rusça | Polonyaca (Lehçe) | Çekçe | Yunanca | Çince | Japonca | Korece | Arapça

Reklamlar
Reklamlar

Uygunsuz bir reklamı rapor et.